Rindade suurendamine | Clinica - Ilukirurgia Erakliinik Tartus

Rindade suurendamine

Miks see on vajalik? Näidustused

Rinnad on naiselikkuse sümbol ja naise uhkus – ilusa kõrge rinnaga naisi peetakse üldiselt veetlevaks. Ent kõiki naisi pole suurte rindadega õnnistatud. Väikeste rindade põhjusi on mitmeid. Väikesed rinnad võivad olla sünnipärased, kuid Teie rinnad võivad olla väiksemaks jäänud kas pärast sünnitust/imetamist, või hoopis kaalulanguse tagajärjel.

Ükskõik, kui palju Te harjutate, ei anna ükski harjutus väikeste rindade suurendamiseks tegelikku kestvat efekti. Pikaajalise efekti annab Teile rindade kirurgiline suurendamine endoproteeside abil – operatsioon, mida on maailmas tehtud juba 1962. aastast ja mille tulemuste püsivust ja ohutust tervisele on teaduslikult põhjalikult uuritud. Rindade suurendamise operatsioon ei ohusta Teie rasedusi ega imetamisi tulevikus.

Enne operatsiooni

Ainult õigesti valitud protees annab Teile kauni ja püsiva tulemuse, sest liiga suur rinnaprotees võib olla mitte ainult ebaproportsionaalne ja ebamugav, vaid ka Teie tervisele ohtlik. Sellepärast valimegi konsultatsioonil Clinicas koos Teiega sobivaima kuju ja suurusega rinnaproteesi mudeli.  Clinicas kasutame ainult maailma kõrgeima kvaliteedistandardiga proteese (Eurosilicone, Natrelle).

Konsultatsiooni käigus täpsustame Teie jaoks sobivaima rindade suurendamise operatsioonimeetodi – kuhu teha lõige proteesi sisseviimiseks: kas rinnaalusesse volti, kaenla alla  või nibuvälja serva.

Operatsioon

Proteesidega rinnasuurendusoperatsioon tähendab proteesi rinda sisseviimist väikeste lõigete kaudu. Operatsioon ise kestab 1-2 tundi, meie kliinikus teeme seda alati üldnarkoosi abil.

Pärast operatsiooni jääte järgmise hommikuni kosuma ja puhkama Clinica meeldiva sõbraliku personali hoole alla meie kliiniku mugavas omaette taastumispalatis.

Paranemine: Teie individuaalne taastumisprogramm

Järgmisel hommikul, enne kojuminekut vaatame Teie seisundi hoolega üle ja anname Teile individuaalsed juhised koduseks operatsioonijärgseks hoolduseks, et Te kiiresti ja õigesti taastuksite. Teie individuaalne taastumisprogramm sisaldab juhiseid massaaži, võimlemise, pesemise, rinnahoidja jm kohta, samuti saate meie poolt oma individuaalse ravimikomplekti.

Nädala möödudes ootame Teid Clinicasse tagasi, sest tahame eriti olulist – Teie paranemise protsessi – koos Teiega üle vaadata. See on väga vajalik kauni tulemuse ja Teie tervise ohutuse heaks. Täpsustame ja vajadusel korrigeerime Teie individuaalset taastumisprogrammi.

Normaalsesse elurütmi saate tagasi pöörduda 1-2 nädala pärast, kui Te olete kenasti taastunud.

Tulemused

Proteesidega suurendatud rinna kuju on püsiv. Ent siiski on rinnaprotees Teie organismis võõrkeha, mistõttu on Teie enda tervise huvides mõistlik iga aasta-paari tagant rindu kontrollimas käia.
Enam kui 50 aastane rinnaproteeside ajalugu kinnitab, et imetamise funktsioon säilib ning rinnaproteesid on ohutud Teie planeeritavaile rasedustele.

Ajakava:

• 1-2 tundi operatsioonil

• 1 öö Clinica mugavas taastumispalatis

• 1 nädal töölt ära

• 1-2 nädala jooksul naasmine normaalsesse elurütmi

• 2-3 kuud parimate tulemuste ilmnemiseni

Ootame Teid konsultatsioonile