Avatud E-R 9– 16, Kalevi 110, Tartu 50104
Esteetiline kirurgia

Armide plastika

Armid võivad tekkida traumadest või operatsioonide järgselt. Armid on sageli patsiendile häirivaks probleemiks välimuse juures. Esteetilise Kirurgia Erakliinikus Clinica korrigeeritakse arme erinevate plastikaoperatsioonide abil.

 

Armide plastika operatsiooni tulemus:

  • ilusam ja esteetilisem arm
  • suureneb patsiendi enesekindlus
  • eluaegne tulemus

 

Operatsioon:

Armide plastika operatsioonil lõikab kirurg välja vana armi, nihutab nahka ja kasutab plastikakirurgilisi õmblustehnikaid. Clinica arst teostab armide plastika operatsiooni, sõltuvalt patsiendi tundlikkusest, kohaliku tuimestuse või üldnarkoosiga. Kohaliku tuimestusega operatsiooni korral saad kliinikust lahkuda mõne tunni möödudes, narkoosi korral järgmisel päeval.

 

Taastumine:

Armide plastika operatsiooni järel on taastumisperioodi pikkus erinev. Sinu ilu ja tervise kiireks paranemiseks vaatab arst Sinu seisundi enne operatsioonilt koju minekut hoolikalt üle ja annab kaasa täpsed juhised operatsioonijärgseks hoolduseks. Lisaks saad kaasa ka individuaalse ravimikomplekti. Nädala möödudes ootab arst Sind Clinica kliinikusse tagasi, et vaadata üle paranemisprotsess. Oluline on teada, et armide lõplik paranemine on aeglane.

 

Armide plastika ajakava Clinica kliinikus

Protseduuri kestus 1-2 tundi
Tagasi tööl 1–4 päeva
Naasmine normaalsesse elurütmi (sh sport) 2-6 nädalat
Parimate tulemuste ilmnemine 6-12 kuud
Hind alates 470 €

 

Armide plastika operatsiooni teostavad: dr Triin Vasar, dr Peep Pree
call_to_action_